Графік роботи: будні дні (1000 - 1800), субота (1200 - 1700), неділя вихідний
Популярні товари

Інтернет-магазин хімічних реактивів AFD

Шукаєте хімічні реактиви? Інтернет магазин AFD Market - це прекрасна можливість придбати цікаву для вас продукцію.

Як купити хімічні реактиви в Україні?

Компанія AFD Market пропонує поставку найрізноманітнішого хімічного сировини, матеріалів, хімреактивів для будь-яких цілей. Щоб купити хімічна сировина та реактиви, необхідно оформити замовлення в нашому інтернет магазині по телефону або залишити заявку на сайті інтернет-магазину в меню "Контакти".

Різновиди хімічної сировини, яке можна купити у нас:

  • Індикатори (тест-смужки, розчини);
  • Кислоти і луги;
  • Спирти;
  • Органічні і не органічні хімреактиви;
  • Полярні і не полярні розчинники.

Чому варто замовити хімічні реагенти в AFD Market?

Інтернет-магазин співпрацює зі світовими компаніями-виробниками, відомими в Україні та за кордоном. Тому товари для лабораторій і різні реагенти поставляються тільки якісні. Купити хімреактиви в Україні можна за хорошою ціною, замовивши доставку в будь-яке місто.

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України. Досить вибрати необхідний вам товар з нашого каталогу і оформити замовлення. Після перевірки замовлення, його доставить будь-яка зручна вам, транспортна компанія.

Співпрацюючи з AFD Market, клієнт отримує можливість придбати практично будь-який реактив за вигідними цінами. Далеко не вся продукція зазначена в каталозі, якщо ви чогось не знайшли - зв'яжіться з нами. Вся продукція AFD Market відповідає заявленим характеристикам, в цьому ви можете переконатися особисто. Ми ставимо репутацію вище сьогочасної вигоди.

Всі замовлення оформлені до 17-00 вечора відправляються в той же день. Замовлення по телефону приймаються до 20-00 вечора. Он-лайн замовлення оформляються цілодобово. Якщо ваше замовлення не було надіслано в той же день, він буде пріоритетним для відправки на наступний день.